Winiarnia Radochowska

Winiarnia Radochowska jest wyjątkowa, a to dlatego, że na całym Dolnym Śląsku nie ma drugiego takiego miejsca, w którym oferuje się wyłącznie regionalne wina  i to w dużym wyborze. Są to wina, których nie znajdziecie w sklepie sieciowym a które pochodzą z wybranych przez nas winnic i od doświadczonych winiarzy.

W ofercie Winiarni znajdują się także wina z beczki, które lejemy do kieliszków lub butelek. Są to także wina regionalne, ale pochodzą zza górki czyli z drugiej strony Sudetów, z Moraw.

 

Winiarnia

Zazwyczaj mamy dla naszych Gości 60-70 różnych win, które leżakują w specjalnie zbudowanej piwniczce. To bardzo dobre, kameralne miejsce do opowieści o winach i na dokonanie najlepszego wyboru przy ich zakupie. 

Z widokiem na góry

Nasze wina smakować można pod dachem drewnianej wiaty lub relaksując się na leżakach i w hamakach zawieszonych pomiędzy drzewami. Zapewniamy, że w letnie popołudnie nic nie smakuje tak jak schłodzone chardonnay sączone powoli w cieniu drzew i z widokiem panoramę Śnieżnika.

Miejsce z pasją

W wiosenne i letnie weekendy Winiarnia staje się miejscem różnych wydarzeń kulturalnych. Są to koncerty, spektakle, seanse filmowe, spotkania z interesującymi ludźmi.

Lokalne smakołyki

W Winiarni znajduje się niewielka wędzarnia, której wyroby można dostać na miejscu. Jeśli umówimy się wcześniej, możemy zorganizować warsztaty wędzenia, a efekty własnej pracy zabrać ze sobą do domu. Oferujemy także miody z własnej, górskiej pasieki, a dla zainteresowanych także krótką wycieczkę w odwiedziny do pszczół.